Pateicoties tam, ka esam būvmateriālu tiešie dīleri Latvijas tirgū, klientiem spējam nodrošināt īpaši labas cenas – ne tikai sadarbības partneru veikaliem, bet arī reģionālajiem veikaliem visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam plašu apdares, santehnikas, būvmateriālu, instrumentu u.c. produktu klāstu no tādām valstīm kā Itālija, Vācija, Spānija, Portugāle, Francija, Polija, Čehija, Slovākija, Ungārija u.c.

“Krūza” saviem klientiem nodrošina personīgo klientu menedžeri, kas palīdzēs izvēlēties nepieciešamos materiālus, sniegs konsultācijas par materiāliem telefoniski vai klātienē, kā arī organizēs materiālu piegādi, apsekos veikalus un piedāvās ikmēneša akcijas par īpaši izdevīgām cenām!

Veicam operatīvu būvmateriālu piegādi vairākas reizes nedēļā dažādās Latvijas pilsētās – Saldū, Rēzeknē, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Madonā, Alūksnē un Bauskā, Grobiņā, Vecpiebalgā, Smiltenē, Liepā, Zilupē u.c.

Sīkāka informācija vai sadarbības iespējas ar veikaliem “Krūza”:

Mob.tel. 26007999
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.