Līdzeklis augu aizsardzībai MKDS MAVRIK VITA 5ml EMD6, 4771315390280, Būvmateriālu interneta veikals AMURS.LV
Līdzeklis augu aizsardzībai MKDS MAVRIK VITA 5ml EMD6

Līdzeklis augu aizsardzībai MKDS MAVRIK VITA 5ml EMD6

Kods/artikuls: 4771315390280

Cena par 1L: 272.00 €
Daudzums:
Cena: 1.36 €
Preces apraksts
Tehniskā informācija
Zīmols MKDS Innovation
  • Preces apraksts
  • Tehniskā informācija

Līdzeklis augu aizsardzībai MKDS MAVRIK VITA 5ml EMD6

Apkaro lielāko daļu dārzeņu un dekoratīvo augu kaitēkļu atklātā laikā un siltumnīcās – tīklērci, baltblusiņas, laputis, kāpostu un rāceņu balteni, cekulkodi, cikādes, tripsi, kā arī Kolorado un maijvaboli, smecerniekus un citus.
Pieskares iedarbības insekticīds kaitēkļu apkarošanai ziemas un vasaras kviešu, ziemas un vasaras miežu, ziemas un vasaras tritikāles, rudzu, auzu, ziemas un vasaras rapša, ziemas un vasaras ripša, zirņu (zaļajiem zirņiem un graudiem), pupu (graudiem) sējumos, kartupeļu, galviņkāpostu, ziedkāpostu, brokoļu un Briseles kāpostu stādījumos un krāšņumaugu (atklātā laukā) sējumos un stādījumos.
Mavrik darbīgā viela tau-fluvalināts pieder sintētisko piretroīdu grupai, kam raksturīga pieskares iedarbība. Kaitēkļi uzņem preparātu, absorbējot to savā organismā tieša kontakta veidā sējuma vai stādījuma apstrādes laikā vai arī pārvietojoties pa apstrādātu augu virsmu, kā arī uzņem caur gremošanas traktu, barojoties ar apstrādāto augu daļām. Kad kaitēkļi uzņem organismā preparātu, tas kavē elektronu transportu kaitēkļu nervu sistēmā, bloķējot Na+ jonu kanālus to nervu šūnu membrānās. Šī procesa rezultātā kaitēkļi tiek dezorientēti, paralizēti un samērā strauji pēc kontakta ar preparātu iet bojā. Preparātam ir raksturīga arī neliela repelenta iedarbība, tāpēc kaitēkļi tuvojas apstrādātajai platībai tikai nākamajā dienā pēc apstrādes. Darbīgā viela ātri iesūcas augu vaska kārtiņā. Lietus divas stundas pēc smidzināšanas neietekmē Mavrik efektivitāti.
5ml jāatšķaida ar 8 litriem ūdens.

Zīmols MKDS Innovation
Citi izdevīgi piedāvājumi: